Categorieƫn
Nieuwsberichten

Lentefestival in Park Rusthof.

Zondag 7 mei, was er een Lentefestival in het Park Rusthof. Ook hier was onze vereniging present om wat meer kenbaarheid te geven aan het bestaan van onze vereniging.
Marcel, Andre, Hans, Lien en Myrian mochten een kraam inrichten en naast ons hebben we 2 boules-baantjes aangelegd waar volop gebruik van gemaakt is, door kinderen en potentiƫle petanque-spelers. Vele mensen gesproken en er zijn leuke contacten gelegd.
Helaas werd alles een uurtje voor de eindtijd afgeblazen omdat de voorspelde regen toch nog overkwam. We hebben gelukkig het meest van de tijd droog getroffen en kunnen terug kijken op een heel gezellig evenement.

Zie het artikel van Blik op Teylingen hieronder.

https://www.blikoplisse.nl/teylingen/item/15457-gezellig-lentefestival-in-park-rusthoff-foto-s