Categorie├źn
Geen categorie

Nieuwe website De Vaste Voet

Het is zover, de website van DeVasteVoet.nl is vernieuwd.

We hebben er maanden aan gewerkt, en u kijkt nu naar een gloednieuwe website, met een strakker en moderner uiterlijk en design. De opzet en menustructuur zijn vernieuwd en maken de website nog overzichtelijker. Ook achter de schermen is er van alles veranderd: de nieuwe site werkt veel beter op tablets en telefoons, en hij is snel, eigentijds, en beter toegankelijk. Maar hoewel het jasje nieuw is, vindt u er nog steeds alle vertrouwde onderdelen: wie zijn wij, wat doen wij enz.

Op de volledig nieuwe Ledenpagina, die alleen voor onze leden toegankelijk is, vindt u alle informatie over toernooien e.d.
En of dat allemaal nog niet genoeg is, zijn we nu ook begonnen met het plaatsen van de Nieuwsbrieven. De digitale versies van de nieuwsbrieven die nu ook prettiger te lezen zijn op tablet en telefoon.
Verder plaatsen we hier de ingezonden stukken die voor onze leden bedoelt zijn.

Bij vernieuwingen gaat er weleens wat mis, dus als er iets is wat niet werkt, of als u iets niet kunt vinden, laat het ons dan weten via website@devastevoet.nl.
En ook uw complimenten horen we graag.

Veel lees plezier!