Afdelings Agenda
Voor regionale competities en toernooien zie Nederlandse Jeu de Boules Bond District West.

Landelijke Agenda
Voor landelijk competities, toernooien en andere evenementen zie Nederlandse Jeu de Boules Bond.

Sponsors
De Vaste Voet wordt mede mogelijk gemaakt door onze sponsors.

 

Activiteiten in 2018
(Bijgewerkt op 2 december 2018)

 

 

Sinterklaas Mêlée bij J.B.H.
Vrijdagavond 30 november was er bij J.B.H. een Sinterklaas mêlée georganiseerd.
Met een leuke opkomst van J.B.H.ers en D.V.V. ers werd het een gezellige avond.
Iedereen had een kado, tot een maximum bedrag van € 5,-, ingeleverd.
Aan het eind van de avond ging iedereen met 'n kadootje naar huis.



**

Vrijwlligersavond.
Vrijdagavond 23 november was de vrijwiligersavond.
Deze avond is bedoeld om de leden te bedanken die zich met vaste regelmaat voor de
vereniging inzetten. Ook waren de partners deze avond van harte welkom
Het thema was Amsterdam. Men werd dan ook vooraf gecontroleerd op wapens en drugs.

Na een toespraak van de voorzitter, waarin hij de aanwezigen bedankte voor hun inzet,
werd de avond geopend met een voortreffelijk chinese maaltijd.

Hierna kwam er een Amsterdamse accordeonist die de aanwezigen op hilarische wijze wist te vermaken.

Tussendoor werd er een formulier uitgereikt met typische Amsterdamse woorden.
Het verzoek was om hier het gangbare nederlandse woord achter te schrijven.
Het bestuur had weer voor 'n hele leuke, gezellige avond gezorgd.

**

Clubontmoeting tussen J.B.H. en D.V.V.
Vrijdag 2 november was de eerste van 4 indoor clubontmoetingen bij J.B.H. in Hillegom.
Met 32 deelnemers waren alle 8 banen bezet en werd er flink gestreden om de winst.
2 Leden van D.V.V. hebben deze avond voor J.B.H. gespeeld.
Tussendoor werd er rondgegaan met heerlijke snackjes.
Zoals het al jaren gaat werd het weer een gezellige en sportieve avond.


Bij J.B.H. werd 1e Jan van de Poel, 2e Aad van Nieuwkoop en 3e Fred Smit.
Bij D.V.V. werd 1e Joop Zoet, 2e André Alders en 3e Jaap Kivits.

**

Algemene Leden Vergadering.
Dinsdagavond 30 oktober 2018 was de Algemene Leden Vergadering.
Na de agenda te hebben afgewerkt werd de uitslag van een tweetal competities bekend gemaakt.
Dit betrof de gehele interne competitie 2018 en de 1e partij competitie.
Deze werden op de dinsdagavonden en woensdagmiddagen gespeeld.


Van de gehele interne dinsdagavond competitie 2018 werd:
1e Frans de Crook, 2e Aad van Nieuwkoop en 3e Jos Buuron.
Van de gehele interne woensdagmiddag competitie 2018 werd:
1e Frans de Crook, 2e Martin Grah en 3e Carla Duivenvoorden.
Van de 1e partij competitie op de dinsdagavond werd:
1e Jos Buuron, 2e Anita Timmer en 3e Joop Zoet.
Van de 1e partij competitie op de woendagmiddag werd:
1e Frans de Crook, 2e Martin Grah en 3e Marcel Harmsen.
(Helaas staan niet alle prijswinnaars op de foto).

**

Doubletten à la mêlée.
Dinsdag 23 en woensdag 24 oktober waren de laatste toernooien voor de interne competitie.
De prijsuitreiking van deze competitie zal zijn op de Algemene Leden Vergadering d.d. 30 oktober.

Op dinsdagavond werd 1e Frans de Crook, 2e Aad van Nieuwkoop en 3e Joop Zoet.
De aanmoedigingsprijs was voor Jan van Ruiten.

Op de woensdagmiddag werd 1e Aad van Nieuwkoop,2e Cor Slootweg en 3e Joop van Veggel.
Een 4e prijs was nog voor Frans de Crook en de aanmoedigingsprijs voor Marcel Harmsen.

**

Jeu de boules trainingen.
Op donderdagavond 11 oktober was de eerste avond van de trainingslessen.
In totaal gaan Paul Blom en Jaap Kivits 5 avonden tireer en pointeerlessen geven.

Van 19.00 uur tot 20.00 uur geeft Paul Blom tireerles.

Van 20.15 tot 21.15 uur geeft Jaap Kivits pointeerles.

**

Clubontmoeting tussen D.V.V. en J.B.K.
Woensdagdagavond 10 oktober kwam de jeu de boules verenigng J.B.K. uit Katwijk op bezoek.
Dit in het kader van de onderlinge clubontmoetingen met 4 verenigingen uit de regio.


Bij D.V.V. werd 1e Hans Koot, 2e Aad van Nieuwkoop en 3e Paul Blom.
Bij J.B.K. werd 1e Cees Krayenoord, 2e Herman Zantinge en 3e Ton Diepenhorst.
En zo kwam er weer een einde aan deze gezellige en sportieve avond.

**

Clubontmoeting tussen D.V.V. en J.B.H.
Donderdagavond 4 oktober was de laatste outdoor ontmoeting met J.B.H. in Sassenheim.
Gelukkig is de indoor ruimte bij J.B.H. nog tot 1 april 2019 ter beschikking.
Daardoor is nog de mogelijkheid om in de winter daar 3 of 4 ontmoetingen indoor te spelen.



Omdat D.V.V. met meer leden aanwezig was dan J.B.H. hebben er een paar voor J.B.H. gespeeld.
Bij D.V.V. werd 1e André Alders, 2e gedeelde plaats voor Inge de Romph en Ino Blom.
Bij en voor J.B.H. werd 1e Ruud Hogervorst, 2e Kees v.d. Wouden en 3e Willeke Loderus.

**

Doubletten à la mêlée.
Zowel op dinsdag 25 september als woensdag 26 september was er een Doubletten à la mêlée.

Op dinsdagavond werd 1e Giel de Zwart, 2e Peter Oosenbrug en 3e Renée Vreeken.
Op woensdagmiddag werd 1e Aad van Nieuwkoop, 2e Simon van der Kraan en 3e Frans de Crook.

**

Harddraverijtoernooi.
Les Boules Fleuries in Lisse organiseert tijdens de kermis al jaren een harddraverijtoernooi..
Er wordt dan gespeeld in 4 poules n.l. A, B, C,en D.


Alle spelers gingen met 'n prijs naar huis.
Hanny Hagoort en Carla Duivenvoorden behaalden de 2e prijs in de B poule.
Corrie van Nieuwkoop speelde met haar dochter.
Aad van Nieuwkoop speelde met zijn broer.
Giel de Zwart met 'n kennis.

**

Kermistoernooi.
Donderdag 20 september was er vanwege de Oranjefeesten een kermistoernooi georganiseerd.

Er waren 6 prijzen beschikbaar gesteld door de Oranjevereniging,
3 voor de gastspelers en 3 voor leden van D.V.V.
Voor D.V.V. werd 1e Jan Möhlman, 2e Carla Duivenvoorden en 3e Renée Vreeken.

**

Clubontmoeting D.V.V. met L.T.E.
Zondag 16 september was voor de 21e keer de jaarlijkse clubontmoeting tussen de verenigingen.
Dit jaar was Sassenheim de gastheer. Volgend jaar in augustus gaat D.V.V. in Zeewolde op bezoek.
Nadat iedereen zich had gemeld stonden er schalen met belegde broodjes en kommen met soep.
Er werden met heerlijk zonnig weer 3 partijen gespeeld om de wisseltrophee.



De gezellige en sportieve middag werd afgesloten met een voortreffelijk Chinees buffet.
De wisseltrophee bleef dit jaar met 3 meer gewonnen wedstrijden in Sassenheim.
Bij D.V.V. werd 1e team Peter Oosenbrug en Dirk van Gemerden.
Bij L.T.E, werd 1e team Roel den Bakker en Huub Rings.

**

Clubontmoeting W.P.C. met D.V.V.
Woensdagavond 12 september zijn een aantal D.V.V. leden naar Wassenaar afgereisd.
Dit in het kader van een aantal clubontmoetingen met verenigingen uit de regio.
Er werden 3 partijen gespeeld op deze mooie septemberavond.


Bij W.P.C. werd 1e Loes Zantinge, 2e Anton Jansen en 3e Bregje Mulder.
Bij D.V.V. werd 1e Lia van de Wagt, 2e Betty van Duivenboden en 3e Kees van de Wouden.

**

Clubontmoeting D.B.S. met D.V.V.
Op zaterdag 1 september is D.V.V. te gast geweest bij De Boulende Stier in Leiderdorp.
Van D.V.V. waren er helaas wat minder leden aanwezig dan van D.B.S.
In prachtig zomerweer werden er 3 partijen gespeeld.


Deze dag werd 1e Gerard Bik, 2e Dick Duijnhoven en 3e Corrie van Nieuwkoop.

**

Tête à tête toernooien.
Op dinsdagavond en woensdagmiddag resp. 28 en 29 augustus waren er tête à tête toernooien.

Op dinsdagavond werd: 1e Jos Buuron, gedeelde 2e plaats Ria Duijnhoven en Cor Slootweg.
Op woensdagmiddag werd: 1e Kees van de Wouden, 2e Carla Duivenvoorden en 3e Cor Slootweg.

**

Clubontmoeting tussen D.V.V. en J.B.H.
Donderdagavond 23 augustus was er weer een clubontmoeting tussen beide verenigingen.
Er werden 3 partijen van 50 minuten gespeeld.
Helaas begon het tijdens de eerste partij fors te regenen daarna werd het gelukkig weer droog.
Het was weer een gezellige en sportieve avond.


Bij D.V.V. werd 1e Hanny Hagoort en een gedeelde 2e plaats voor Bets Kühn en Ger van Helden.
Bij J.B.H. werd 1e Ria van de Poel, 2e Wim van de Zanden en 3e Gerrit Loderus

**

D.V.V. toernooi d.d. zaterdag 11 augustus 2018.
Zaterdag 11 augustus was het jaarlijkse D.V.V. toernooi.
Er hadden zich 36 teams ingescheven voor dit toernooi.
Na een toespraak van Arno van Kempen, wethouder van sportzaken, werd het toernooi geopend.
Ook waren er twee verslaggevers van de lokale pers aanwezig.
Onder heerlijke weersomstandigheden werd er flink gestreden voor de winst.




Op deze dag werd 1e team Dirk Mulder - Marise Mulder
2e team Ryan Koebeer - T. Baali
en 3e team Tinie Bergen - Ricardo Izquierdo.

**

Clubontmoeting J.B.K. met D.V.V.
Woensdag 18 juli ging D.V.V. naar Katwijk om een clubtoernooi te spelen.
Van iedere vereniging speelde men met een lid van de andere vereniging.
Er werden 3 partijen van 50 minuten gespeeld.
Tussendoor werd er rondgegaan met lekkere hapjes.


Bij J.B.K. werd 1e Marry Mieremet, 2e Didier Hallard en 3e Herman Zantinge.
Bij D.V.V. werd 1e Paul Blom, 2e Aad van Nieuwkoop en 3e Jaap Kivits.
De aanmoedigings prijzen waren voor Miriam Tullenaar en Peter Oosenbrug.

**

Clubontmoeting tussen D.V.V. en D.B.S.
Op zaterdag 16 juni was de eerste clubontmoeting van een aantal tussen 4 verenigingen.
Deze dag kwam De Boulende Stier uit Leiderdorp met een groot aantal leden bij ons op bezoek.
Helaas was het aantal D.V.V. leden die dag vanwege veel activiteiten in het dorp niet zo groot.
Maar het werd een gezellige en sportieve ontmoeting.


Op deze dag werd bij D.V.V. 1e Hanny Hagoort, 2e Aad van Nieuwkoop en 3e Truus Borsboom.
Bij D.B.S. werd 1e Dory Cornelissen, 2e Gerard Bik en 3e Lenie Helmers.

**

Clubontmoeting tussen D.V.V. en J.B.H.
Donderdagavond 14 juni was er weer een clubontmoeting tussen beide verenigingen.
D.V.V. was met een groter aantal aanwezig dan J.B.H.dus hebben D.V.V.ers gespeeld voor J.B.H.
Zoals inmiddels gebruikelijk werd het weer een gezellige en sportieve avond.


Op de avond werd voor D.V.V. 1e Aad van Nieuwkoop, 2e Hanny Hagoort en 3e Jaap Kivits.
Voor J.B.H. werd 1e Ruud Hogervorst, 2e Ger van Helden en 3e Paul Blom.

**

Tête à tête toernooi.
Dinsdagavond 5 juni is het door weersomstandigheden uitgestelde tête à tête toernooi gespeeld.
Dit keer waren de weersomstandigheden optimaal en konden de partijen gespeeld worden.


1e op deze avond werd Frans de Crook, 2e Aad van Nieuwkoop en 3e Dick Duijnhoven.

**

Tête à tête toernooi.
Dinsdagavond 29 mei was er een tête à tête toernooi gepland.
Echter na één partij begon het hard te regenen en is het toernooi uitgesteld naar dinsdagavond 5 juni.
Wel is er op woensdagmiddag 30 mei een tête à tête toernooi gespeeld.

Op deze middag werd 1e Frans de Crook, 2e Jaap Kivits en 3e Carla Duivenvoorden.

**

Pinkstertoernooi.
Op maandag 21 mei, 2e Pinksterdag, werd er een tête à tête toernooi gespeeld.
Onder heerlijke weersomstandigheden werd er flink om de winst gestreden.
Er waren ook een paar gastspelers die graag mee wilden doen.



Er waren 3 prijzen voor de winnaarsgroep en 3 prijzen voor de verliezersgroep.
Bij de winnaarsgroep werd 1e Piet van den Nouland, 2e Gerrit Loderus en 3e Corrie van Nieuwkoop.
Bij de verliezersgroep werd 1e Tilly Langelaan, 2e Anita Timmer en 3e Henk Langelaan.

**

Clubontmoeting tussen D.V.V. en J.B.H.
Donderdagavond 17 mei was weer de eerste clubontmoetiing buiten bij D.V.V.
Om gelijk uit te komen speelden een aantal D.V.V. ers voor J.B.H.
Het was weer een gezellige en sportieve clubontmoeting.


Bij D.V.V. werd 1e Carla Duivenvoorden, 2e Betty van Duivenboden en 3e Harry Witteman.
Voor en bij J.B.H. werd 1e Ger van Helden, 2e Ria Duijnhoven en 3e Willeke Loderus.

**

Tapastoernooi.
Zoals al jaren gebruikelijk werd op Hemelvaartsdag 10 mei een tapastoernooi gespeeld.
De bedoeling hiervan is dat iedere deelnemer een gerecht meeneemt.
Ook dit jaar stond een lange rij van tafels weer vol met allerlei heerlijkheden.
Tussen de tweede en derde partij kon men al gaan genieten van dit prima verzorgde buffet.



Ook in 2018 kunnen wij weer terugkijken op een zeer geslaagd tapastoernooi.
Deze dag werd 1e Ton Timmer, 2e Angela van Houwelingen en 3e Simon van der Kraan.
Bij het naar huis gaan kreeg ieder een pot zelfgemaakte bramen- of aardbeienjam van Rina mee.

**

Doubletten à la mêlée.
Dinsdagavond 24 april was de eerste wedstrijd van de interne competitie 2018.
Met 23 leden werd er weer flink gestreden om de punten.
Tussendoor werd er rondgegaan met een schaal met kaas en diverse worstsoorten.



Op deze avond werd 1e Jos Buuron, 2e Jaap Kivits en 3e Hanny Hagoort.

**

Tireer en pointeer lessen.
Donderdag 29 maart zijn de pointeer en tireer lessen op 5 donderdagavonden weer begonnen.
Paul Blom geeft dan weer tireerles van 19.00 uur tot 20.00 uur.
Daarna geeft Jaap Kivits van 20.15 uur tot 21.15 uur pointeerles.


**

Doubletten à la mêlée.
Ondanks de regen werd er toch fanatiek gespeeld.

1e Frans de Crook 2w+39, 2e Marcel Harmsen 2w+37 en 3e Carla van Duivenvoorden 2w-3.
Prachtige wedstrijd in het waterballet. (ha,ha)

**

Doubletten à la Mêlée.
Dinsdagavond 27 maart was er een doubletten à la Mêlée.
Het was een gezellige druk bezochte avond waar toch flink werd gestreden.
Na afloop werd er rondgegaan met lekkere warme snackjes.


Op deze avond werd 1e Dick Duijnhoven, 2e Aad van Nieuwkoop en 3e Frans de Crook.
De aanmoedigingsprijs ging deze avond naar Jan Möhlman.

**

Algemene Leden Vergadering.
Dinsdagavond 20 maart was de Algemene Leden Vergadering.
Voor en na de vergadering werd er nog gebould.

**

Led terreinverlichting.
Vrijdag 9 februari is de nieuwe led terreinverliching geïnstalleerd.
Op dinsdagavond 13 februari is dit feestelijk gevierd met een ledlighttoernooi .

In het donker stond er midden op het terrein een hangtafel met daarop een brandende schemerlamp.

Aan Wil Baak en Joop Zoet werd verzocht om de stekker van de schemerlamp eruit te trekken.
Hierna werd de nieuwe led terreinverlichting ontstoken.
Na hierop een glas te hebben geheven werden er 2 partijen met de zeer goede verlichting gebould.
Op deze avond werd 1e Ronald de Boer, 2e Hanny Hagoort en 3e Giel de Zwart.

**

Nieuwjaarsreceptie.
Zaterdag 6 januari 2018 was de Nieuwjaarsreceptie van 15.00 uur tot ± 17.00 uur.
Na een toespraak van de voorzitter waarin hij plannen voor 2018 bekend maakte,
werd het glas geheven op een gezellig en sportief seizoen 2018.
Regelmatig werd er rondgegaan met kaas, worst en warme snackjes.



**